XXXVIè Cros Intercomarcal Vila de Juneda

Malgrat la pluja que ha caigut durant tota la jornada, s’han pogut disputar totes les curses programades

0 105

 

Resultats:

 

Posició Dolsal Nom Temps Entitat
Masculí Veterans
1 1455 Xavier Sahuquillo 00,18,35 Independent
2 1451 Ramon Bosch Salla 00,19,01 CA Borges
3 1410 Eduardo Sesé 00,19,24 Club Inef Lleida
Femení Veterans
1 73 Laura Rosell 00,17,15 AA Xafatolls
2 1051 Angelica Damoc 00,17,50 València
3 1083 Natàlia Bernat 00,18,38 Runners Balaguer CE
Masculí Sènior
1 409 Marc Exposito 00,17,54 CEACA Tàrrega
2 1230 Antoni Capell 00,18,56 Tri 4,40
3 787 Miquel Peruga 00,19,42 Independent
Femení Sènior
1 304 Núria Esteve 00,17,39 Lleida UA
2 1138 Montse Sala 00,18,47 Club Atlètic Escatxics
3 530 Marta Canes 00,18,59 Club Atlètic Escatxics
Juvenil Masculí
1 1423 Pau Arrufat 00,12,21 JA Arbeca
2 764 Albert Capell 00,12,26 Esbufecs
3 331 Daniel Mañanet 00,12,32 Lleida UA
Juvenil Femení
1 12 Gemma Vilella 00,08,48 Associació Correvinyes
2 305 Maria Mañanet 00,09,35 Lleida UA
Cadet Masculí
1 762 Abdelhakim Azzi 00,08,37 Esbufecs
2 1638 Pau Santandreu 00,08,42 Manuel Ortiz
3 412 Ammar Makhlouf 00,09,18 CEACA Tàrrega
Cadet Femení
1 1468 Oxana Bonjorn 00,07,37 JA Arbeca
2 763 Douaa Zaoui 00,08,04 Esbufecs
3 411 Marta Roca 00,08,40 CEACA Tàrrega
Infantil Masculí
1 371 Pau Aiguadé 00,07,07 AA Xafatolls
2 761 Ismail El Harrak 00,07,14 Esbufecs
3 1219 Yasir El Amoud 00,07,23 Pedala.cat Balaguer
Infantil Femení
1 42 Maria Roset 00,05,20 JA Arbeca
2 34 Mariona Perera 00,05,29 JA Arbeca
3 369 Aya Elmouki 00,05,30 AA Xafatolls
Aleví Masculí
1 43 Marc Sarlé 00,05,12 JA Arbeca
2 438 Oriol Marqués 00,05,17 FC Barcelona
3 28 Nil Cordero 00,05,22 JA Arbeca
Aleví Femení
1 376 Raquel Bresolí 00,03,3 AA Xafatolls
2 759 Aya Bednaoui 00,03,40 Esbufecs
3 378 Mar Serrano 00,03,47 AA Xafatolls
Benjamí Masculí
1 161 Adrià Escolà 00,03,46 Independent
2 256 Martí Lluch 00,03,48 Club Atlètic Escatxics
3 340 Gerard Latorre 00,03,50 P. Monzón Lleida UA
Benjamí Femeni
1 384 Maria March 00,02,56 AA Xafatolls
2 317 Ares Piñol 00,03,00 P. Monzón Lleida UA
3 389 Carlota Niubó 00,03,06 AA Xafatolls
PreBenjamí Masculí
1 393 Arnau Aixalà 00,01,36 AA Xafatolls
2 1385 Jofre Mateus 00,01,39 Escola Garbí
3 356 Aleix Prades 00,01,40 Pedala.cat Balaguer
PreBenjamí Femeni
1 107 Natàlia Sabaté 00,01,01 CA Bellvís
2 394 mariona marqués 00,01,33 AA Xafatolls
3 267 Martina Piña 00,01,35 Club Atlètic Escatxics

 

Deixa una resposta

La vostra adreça de correu electrònic no es publicarà.